Fotobudka na wesele - wynajem

Już od 450zł - Wesela Eventy Imprezy

Fotobudka to idealna propozycja dla par, które chcą zaskoczyć swoich gości czymś wyjątkowym, co urozmaici każdą weselną imprezę. Fotobudka pozwala na stworzenie pięknych pamiątek na lata zarówno dla Pary Młodej jak i zaproszonych gości. Do każdej wynajmowanej fotobudki na wesele dołączony jest zestaw gadżetów do zdjęć, kilkanaście teł fotograficznych do wyboru oraz spersonalizowana szata graficzna do wydruku fotografii. 

Bogata oferta, dostosowana do potrzeb

W naszej ofercie posiadamy pięć pakietów cenowych fotobudka na wesele - wynajem. Pakiety różnią się od siebie zarówno czasem wynajmu jak i kilometrami, jakie musimy pokonać, aby przywieść atrakcję do klienta. We wszystkich pakietach dostępna jest nielimitowana ilość zdjęć, gadżety, dowolne układy zdjęć, opieka asystenta, wybór tła, indywidualny projekt szablonu jak i księga gości. 

Komfort Klienta to dla nas sprawa najważniejsza

Najważniejsze jest dla nas to, aby Klient, który wynajmuje od nas fotobudkę czuł się komfortowo, dlatego zarówno przed jej dostarczeniem jak i w trakcie urozmaicania wesela jesteśmy otwarci na wszelkie zmiany, a w razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą co do ich rozwiązania. Doskonale wiemy, że wesele jest jednym z bardziej stresujących momentów w życiu Młodej pary, dlatego staramy się ich jeszcze dodatkowo nie stwarzać. 

Niezapomniane chwile i piękne wspomnienia

Fotobudka na weselu to świetna zabawa dla wszystkich, bez względu na wiek. Będzie ona niezwykłą atrakcją zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W większości pakietów oprócz samych zdjęć, Para Młoda otrzymuje także pendrive ze wszystkimi fotografiami. Zdjęcia to jedna z lepszych pamiątek z różnego rodzaju uroczystości. Są one także zamkniętymi na papierze wspomnieniami, które przywołują piękne chwile. 

Wynajem fotobudki na wesele - o czym należy pamiętać

Decydując się na wynajem fotobudki na wesele, warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego pakietu, idealnie pasującego do całości imprezy. Jeśli planujemy wesele na większą liczbę osób warto zamówić fotobudkę na więcej niż jedną godzinę, dzięki temu każdy z naszych gości będzie mógł skorzystać z tej atrakcji. Aby zamówić fotobudkę trzeba także dysponować odpowiednio przystosowanym do tego miejscem o wymiarach 2,5 x 2,5 m. Dostarczamy fotobudkę na 40 min przed planowanym czasem, aby odpowiednio rozstawić sprzęt i lampy.