Fotobudka jaką firmę wybrać?

Fotobudka zdobywa coraz większą popularność na weselach, spotkaniach firmowych,  wszelakich imprezach i eventach. Ale co to jest ta fotobudka? Przede wszystkim to nowoczesne urządzenie, która umożliwia zrobienie zdjęcia i jego wydruk w kilka sekund. Brzmi prosto, ale na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy? Oto kilka pozycji, które powinieneś sprawdzić przed zamówieniem Fotobudki:

1. Wybierz profesjonalistów

Nie pozwól się łatwo oszukać, wiele firm proponuje swoje usługi, ale jakość ich zdjęć nie jest zadowalająca! Wybierz specjalistów, którzy dzięki dodatkowemu oświetleniowi i znajomości oprogramowania fotobudki i ustawień aparatu potrafią odnaleźć się w każdych warunkach. Zwróć takżę uwagę, aby personalizacje twojego zdjęcia wykonywał grafik, w innym przypadku może się okazać że szablon będzie słabej jakości, albo będzie zasłaniał zdjęcia!

2. Gadżety

Gadżety są elementem podstawowym przy wykonywaniu zdjęć w fotobudce. Dlatego wybierz firmę, która posiada  największą bazę gadżetów! Z każdym tygodniem powiększamy swoją listę gadżetów, wybieramy przede wszystkim produkty sprawdzone równocześnie powodujące uśmiech na każdej twarzy!

3. Tło

Nie daj się nabrać na efekty greenscreen, oczywiście jest to świetna technologia, ale nie w przypadku Fotobudki! Dlaczego? Fotobudka automatycznie podstawia obraz w miejsce zielonego tła, ale często zdarza się, że przez złe oświetlenie robi to nieefektywnie! Dodatkowo, jeżeli ktoś z uczestników będzie miał coś zielonego na sobie, to taki element również zostanie zamieniony na tło. My znaleźliśmy na to rozwiązanie - możesz wybrać jedno z gotowych teł najwyższej jakości, lub zamówić za dodatkową opłatą jedno tło z bazy ponad 1400 szablonów, ewentualnie sam zaprojektuj/znajdź tło które najbardziej Ci się podoba a my przekażemy twój pomysł do drukarni dzięki czemu będziesz mógł się cieszyć własnym tłem na twojej imprezie!

4. Personalizacja szaty graficznej zdjęcia

Nie masz pomysłu jak mogłoby wyglądać twoje zdjęcie? Pozwól nam zaprojektować układ fotografii, uwzględniając Twoje preferencje, zrobić szatę na podstawie wybranego tła lub wykonać je dla Ciebie bez żadnych wytycznych. Nasze projekty tworzymy korzystając z wiodących programów graficznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić optymalną jakość wydruków.  

5. A co poza wydrukiem zdjęć?

Przodujące firmy na rynku oferują także przekazanie zdjęć w formie elektronicznej lub na nośniku po imprezie. My fotografie przekazujemy od razu po imprezie na pendrive`ie, dzięki czemu będziesz mógł je przeglądać przez lata, dodatkowo możemy przesłać zdjęcia na twój adres email, facebook, albo stworzyć galerię online!

6. Zdjęcia bez limitu

To ostatni punkt, ale równie ważny jak pierwszy! Pamiętaj, że większość firm oferuję tylko jedno lub dwa zdjęcia do każdej fotografii, a przecież fotki robi się przeważnie w kilka osób! Dlatego u nas zdjęcia masz bez limitu, każdy może dostanie swoją odbitkę!

Potrzebujesz więcej informacji? 

Skontaktuj się z nami kontakt@photomadness.pl 

Działamy w całej Polsce!

Nasza fotobudka gości najczęściej w takich miejscach jak:  Kraków, Katowice, Kielce, Rzeszów, Tarnów, Nowy Sącz, Zakopane, Częstochowa, Opole, Sandomierz i Wadowice

Fotobudka - promocja Twojej firmy

Skutecznym zabiegem marketingowym może okazać się wynajęcie fotobudki na róznego rodzaju eventy, wydarzenia, festyny czy wystawy. Potencjalni klienci z pewnością świetnie bawiliby się podczas robienia zdjęć i przymierzania dziesiątek gadżetów, co skojarzyliby z wybraną firmą. Następnie otrzymując wydruki mogliby je zamieszczać na portalach społecznościowych czy pokazywać znajomym, co stanowiłoby dodatkową darmową reklamę.

Niejednokrotnie mieliśmy szansę promować wybrane marki między innymi w Krakowie, Miechowie, Sędziszowie czy Pilicy.

Napisz do nas w celu przedstawieniu oferty dla partnerów biznesowych.

Fotobudka na wesele

W ostatnim czasie na weselach coraz większą popularność zdobywają fotobudki. Skoro tutaj jesteś zastanwiasz się pewnie dlaczego tak jest?

Oto kilka powodów dla których fotobudka jest gwarancją dobrej imprezy:

1. Najważniejszą funkcją Fotobudki jest stworzenie pamiątkowego zdjęcie z Twojej imprezy na lata!

2. Nie pozwól gościom się nudzić! Dzięki dużemu asortymentowi gadżetów uczestnicy będą mieli co najmniej kilka godzin świetnej zabawy.

3. Zdjęcie możesz udostępnić następnego dnia na facebooku lub innym portalu społecznościowym!

4. Uwiecznij na zawsze swoje wesele wybierając księgę gości!

5. Pozwól gościom wspominać Twoje wesele po latach.

6. Wybierz tło jakie Ci się tylko podoba! 

 

Fotobudka photomadness